Galeria Fotografii

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Informatyka

Profesjonalne serwery

Pozytwne myślenie

Galeria fotografii

Jolanta Pańczyk - Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 1 - 3 (Wydanie II)

Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 1 - 3 (Wydanie II)

Autor: Jolanta Pańczyk

Format: Książka

Data wydania: 2020-09-02

Stron: 72

Dostawa: 0,00 zł

Wysyłka w 24h

  • Nowość

Cena: 17.00 złJak dobrze jest wiedzieć i umieć!

Na początku nic nie jest proste. Mówienie, chodzenie, kopanie piłki, jazda na rowerze ... każdy z nas musiał się tego nauczyć. Słowo za słowem, krok po kroku, gest za gestem. Pierwsze próby kończą się zwykle niepowodzeniem, dopiero za drugim, trzecim albo dziesiątym razem małemu człowiekowi udaje się postawić samodzielnie krok, który daje mu ogromną satysfakcję.

Nauka polega na zrozumieniu i powtarzaniu

Uczymy się w różnym tempie. Jedni z nas szybciej biegali, inni mówili. Jednym łatwiej przychodzi zrozumienie matematyki, innym pisanie liter i składanie ich w zdania, a jeszcze inni wolą rysować. Na szczęście, o ile dużo się ćwiczy, można nauczyć się wszystkiego. Najlepiej w przyjemny sposób i z książką taką jak ta ... pełną ciekawych zadań.

Taka nauka to sama przyjemność!

Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 1 – 3 (wydanie II) to pomoc dla nauczyciela i ucznia. Zadaniem zajęć rewalidacyjnych jest wyrównywanie różnic rozwojowych w zakresie np. spostrzegania, logicznego myślenia, pamięci, grafomotoryki. Zadania zebrane w tym zeszycie mają usprawniać nie tylko motorykę ręki, lecz także koordynację wzrokowo-ruchową, logiczne myślenie, spostrzegawczość oraz inne funkcje, które uczeń powinien doskonalić w procesie edukacji.

Cena: 17.00 zł

Powrót do strony głównej księgarni