Galeria Fotografii

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

Informatyka

Profesjonalne serwery

Pozytwne myślenie

Galeria fotografii

Rafał Podraza - Ścieżka testera. Certyfikat ISTQB w pytaniach i odpowiedziach

Ścieżka testera. Certyfikat ISTQB w pytaniach i odpowiedziach

Autor: Rafał Podraza

Format: Książka

Data wydania: 2023-01-17

Stron: 272

Dostawa: 0,00 zł

Wysyłka w 24h

  • Bestseller

Cena: 41.40 zł
Zniżka: 27.60%Rozpocznij karierę testera oprogramowania!

IT przeżywa rozkwit, czego dowodem jest to, że w pierwszym półroczu 2022 roku 25 procent ogłoszeń o pracy było skierowanych właśnie do przedstawicieli tej branży. Na ten imponujący wynik składają się oferty dla specjalistów do spraw rozwoju oprogramowania (16 procent wszystkich ogłoszeń). Nic więc dziwnego, że na rynku nie brakuje książek przeznaczonych dla adeptów tej sztuki. Jedną z takich publikacji jest Ścieżka testera. Certyfikat ISTQB w pytaniach i odpowiedziach, która może stanowić podstawowe szkolenie na ścieżce certyfikacji dla wszystkich osób zajmujących się testowaniem oprogramowania.

Jednym ze sposobów, by rozwinąć warsztat testera, jest zdanie egzaminu i uzyskanie świadectwa ISTQB. Certyfikat ten, wydawany przez międzynarodową organizację International Software Testing Qualifications Board, jest wysoko ceniony przez pracodawców, ma dużą rozpoznawalność i stanowi dowód znajomości terminologii testerskiej.

Do zdobycia certyfikatu ISTQB na poziomie podstawowym z pewnością przyda się ta książka, mająca na celu przedstawić zagadnienia, które można napotkać na wspomnianym egzaminie. Zawiera ona 400 przykładowych pytań i odpowiedzi związanych z metodami testowania czy procesami przeglądu. Pytania dobrano tak, aby były jak najbardziej zbliżone do egzaminacyjnych; każdemu z nich towarzyszą cztery odpowiedzi, z których tylko jedna jest poprawna. W drugiej części publikacji natomiast znalazły się odpowiedzi na wszystkie pytania, podane wraz z uzasadnieniami. Zatem - do dzieła!

Zdobądź wiedzę, certyfikat ISTQB i... dobrze płatną pracę

Cena: 41.40 zł
Zniżka: 27.60%

Powrót do strony głównej księgarni