Galeria Fotografii

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Informatyka

Profesjonalne serwery

Pozytwne myślenie

Galeria fotografii

Brian Bunnell, Samer Najia - Inżynieria mechaniczna dla majsterkowiczów. Prosty przewodnik po praktycznych zagadnieniach

Inżynieria mechaniczna dla majsterkowiczów. Prosty przewodnik po praktycznych zagadnieniach

Autor: Brian Bunnell, Samer Najia

Format: Książka

Data wydania: 2022-11-28

Stron: 214

Dostawa: 0,00 zł

Wysyłka w 24h

Cena: 40.20 zł
Zniżka: 26.80%Majsterkowiczów wyróżnia ciekawość. Pasjonuje ich wyjaśnianie, jak działają poszczególne obiekty, i praktyczne zastosowanie wiedzy w coraz to ambitniejszych projektach. Bogatym źródłem inspiracji dla wszystkich złotych rączek jest inżynieria mechaniczna. Przydaje się również odrobina wiedzy o prawidłach fizyki i matematyki. Można ją zdobyć podczas lektury trudnych podręczników akademickich albo na wyczerpujących studiach inżynierskich. Nie jest to jednak droga dla każdego pasjonata czy amatora.

Oto pozycja adresowana specjalnie do majsterkowiczów, którzy chcą poznać podstawowe zasady mechaniki, aby z powodzeniem kończyć swoje projekty. Znajdziesz w niej mnóstwo praktycznych informacji uzupełnionych elementami matematyki stosowanej, fizyki i inżynierii. Te dość trudne zagadnienia przedstawiono w bardzo zrozumiały, ciekawy i zabawny sposób, poprzez pokazanie praktycznego zastosowania opisywanych koncepcji. Zdobytą wiedzę wypróbujesz samodzielnie dzięki kilku projektom ... opisanym krok po kroku i bogato ilustrowanym. Do ich wykonania będziesz potrzebować jedynie powszechnie dostępnych, tanich materiałów i narzędzi. Z pewnością przydadzą Ci się również szczegółowe podpowiedzi, które sprawią, że wiele czynności wykonasz łatwiej i szybciej i unikniesz często popełnianych błędów.

W książce znajdziesz:

  • podstawy inżynierii mechanicznej podane specjalnie dla majsterkowiczów
  • ciekawe informacje o różnorodnych materiałach, narzędziach i procesach
  • wyjątkowo przydatne spostrzeżenia, wskazówki i ostrzeżenia przed błędami
  • projekty do samodzielnego wykonania z użyciem tanich i powszechnych materiałów
  • przystępne wyjaśnienia kluczowych koncepcji inżynierskich

Mechanika - najlepsza przyjaciółka majsterkowicza!

Cena: 40.20 zł
Zniżka: 26.80%

Powrót do strony głównej księgarni