Galeria Fotografii

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Informatyka

Profesjonalne serwery

Pozytwne myślenie

Galeria fotografii

José Manuel Ortega - Bezpieczeństwo sieci w Pythonie. Rozwiązywanie problemów za pomocą skryptów i bibliotek. Wydanie II

Bezpieczeństwo sieci w Pythonie. Rozwiązywanie problemów za pomocą skryptów i bibliotek. Wydanie II

Autor: José Manuel Ortega

Format: Książka

Data wydania: 2021-12-20

Stron: 384

Dostawa: 0,00 zł

Wysyłka w 24h

  • Nowość
  • Bestseller

Cena: 47.40 zł
Zniżka: 31.60%Popularność Pythona wynika z jego wszechstronności, prostoty, a także ze zwięzłości i z łatwości pisania kodu. Rozbudowywana z każdą aktualizacją kolekcja narzędzi i bibliotek pozwala na używanie Pythona do coraz bardziej specjalistycznych zadań, takich jak zabezpieczanie sieci. O tym, że skuteczna ochrona sieci ma krytyczne znaczenie dla organizacji, świadczą powtarzające się przypadki cyberataków i utraty cennych danych. Warto więc wykorzystać możliwości Pythona do wykrywania zagrożeń i rozwiązywania różnych problemów związanych z siecią.

Tę książkę docenią specjaliści do spraw bezpieczeństwa i inżynierowie sieci. Dzięki niej zapoznasz się z najnowszymi pakietami i bibliotekami Pythona i nauczysz się pisać skrypty, które pozwolą Ci zabezpieczyć sieć na wielu poziomach. Dowiesz się, w jaki sposób przesyłać dane i korzystać z sieci Tor. Nauczysz się też identyfikować podatności systemu na ataki, aby tym skuteczniej zapewnić mu bezpieczeństwo. W naturalny sposób przyswoisz wiedzę, która pozwoli Ci tworzyć w Pythonie bezpieczne aplikacje, zaczniesz również stosować techniki kryptograficzne i steganograficzne. Znajdziesz tu także wskazówki, jak rozwiązywać różne problemy sieciowe, pisać skrypty do wykrywania zagrożeń sieci i stron internetowych, zabezpieczać urządzenia końcowe, pozyskiwać metadane i pisać skrypty kryptograficzne.

Najważniejsze zagadnienia:

  • skrypty automatyzujące procedury bezpieczeństwa i testy penetracyjne
  • narzędzia programistyczne służące do zabezpieczania sieci
  • automatyczna analiza serwerów
  • wykrywanie podatności na ataki i analiza bezpieczeństwa
  • praca z siecią Tor
  • stosowanie narzędzi do analizy śledczej

Python w sieci: najlepsza ochrona!

Cena: 47.40 zł
Zniżka: 31.60%

Powrót do strony głównej księgarni